Który typ płytek wybrać do łazienki?

Podczas wyboru płytek przemyśl dokładnie wszystkie aspekty, które dadzą w rezultacie najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz rozmiar. Jest tyle opcji, że podczas selekcji można się zgubić i wybór może stanowić problem. Podczas wyboru najlepiej jest ustalić sobie cele i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka zaspokaja wszystkie wymagania klienta i przy wsparciu profesjonalisty pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, która jest bardzo popularna od czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda wraca. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które idealnie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Artykuł powstał w oparciu o informacje ze strony sklepu Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Każdy klient, podejmując decyzję co wybrać ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był solidnie wykonany. Głównym powodem selekcji płytek przez wiele osób jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która z łatwością może poprawić wygląd każdego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na styl wnętrza gdy wybieramy płytki. Jest to niezwykle istotne, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli potrzebujesz optycznie powiększyć wnętrze, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku dostaniesz także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia produkuje się w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często stosowany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest oszczędny i długo się utrzymuje oraz wygląda dobrze. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Również w tym przypadku podczas wyboru kształtu i koloru mamy wiele możliwości.